На Хмельниччині менеджер АЗС привласнив 9 млн гривень

До Хмельницького міськрайонного суду направлено обвинувальний акт стосовно колишнього менеджера мережі АЗС, якого підозрюють у привласненні майже 9 млн грн. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Хмельницької області.

Повідомляється, що завершено досудове розслідування за фактом привласнення майна товариства, яке займається реалізацією пального, та легалізації грошових коштів, здобутих злочинним шляхом.

"За результатами досудового розслідування обвинувальний акт за підозрою у вчиненні уже колишньою працівницею товариства кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення чужого майна, вчинене в особливо великих розмірах), ч. 1 ст. 209 (легалізація (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом) та ч. 3 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в комп’ютерах, вчинені особою, яка має право доступу до неї) КК України, направлено для розгляду до Хмельницького міськрайонного суду", - йдеться в повідомленні.

Так, під час слідства встановлено, що кошти присвоєно менеджером підприємства.

"Упродовж 2017 року, з метою особистого збагачення, шляхом внесення до бухгалтерської звітності недостовірних даних, жінка привласнила талони майже на 700 тис. літрів палива вартістю більше 8,8 млн грн, які потім реалізовувала самостійно. Значну частину вказаних коштів зловмисниця легалізувала", - зазначається в повідомленні.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення