На Хмельниччині поліція та водолази шукали підлітка, який заснув у лісі

Із заявою про зникнення неповнолітнього сина до Нетішинського відділення поліції звернулася 45-річна місцева мешканка. Жінка розповіла, що син із друзями взяли палатки та пішли святкувати з ночівлею випускний на березі місцевого озера.

За добу товариші повернулися додому, але хлопця з ними не було. Підлітки пояснили, що, прокинувшись вранці в палатках, знайшли на березі його речі, а от самого друга ніде не було.

На пошуки зниклого юнака по тривозі був піднятий увесь особовий склад відділення поліції. Перевіряючи усі можливі версії зникнення підлітка, поліцейські прочісували лісосмугу поруч з озером, а рятувальники з моторними човнами та аквалангами тим часом обстежували дно та поверхню водойми.

На щастя, найгірші припущення не справдилися. Під час прочісування правоохоронці таки знайшли хлопця живим та неушкодженим. Весь цей час він спав у лісі після нічних посиденьок з друзями, а почувши крики поліцейських, прокинувся та вийшов до них.

Як пояснив сам винуватець переполоху, під час святкування він вирішив відлучитися від компанії й прогулятися у розташованому поруч з озером лісовому масиві. Але через вплив спожитого з друзями алкоголю втратив орієнтир, заблудився в лісі та заснув. Прокинувся лише від криків пошукової бригади.

загрузка...

Більше новин