Жителька Кам’янеччини вбила власного чоловіка молотом. Подія сталась у червні минулого року в с. Івашківці Новоушицької ОТГ, і от тепер суд виніс вирок.
"Суперечка між подружжям закінчилась смертю одного з них. Чоловік прийшов додому напідпитку і між парою виникла сварка. Жінка взяла з підсобного приміщення молота та нанесла щонайменше 7 ударів по голові потерпілому, який лежав на ліжку. Від отриманих травм він помер на місці", - повідомили у Хмельницькій обласній прокуратурі.

38-річну жительку Кам’янеччини визнано винною в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України). Її засуджено до 10 років позбавлення волі.
До вироку суду засуджена перебувала під вартою.18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55