На Київщині через халатність лікаря загинула дитина

На Київщині повідомлено про підозру лікарю за фактом неналежного виконання своїх професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому ( ч. 2 ст. 140 КК України). Про це повідомляє обласна прокуратура.

Установлено, що до лікаря звернулася громадянка, із скаргами на те, що у її доньки 2015 року народження, болить живіт і вночі була блювота.

Після огляду дитини, лікар, порушуючи свої професійні обов’язки, проявила непрофесіоналізм, поверхнево, формально провела обстеження хворої, яка потребувала медичної допомоги, неякісно та не в повній мірі зібрала анамнез її захворювання, внаслідок чого встановила невірний діагноз, який не мав будь-якого об'єктивного клініко-лабораторного обґрунтування.

У зв’язку з тим, що встановлений діагноз, не відображав основну патологію, що обумовлювала тяжкість стану хворої та лікарем не було виключено інші більш загрозливі причини хворобливого стану дівчинки - дитина померла.

Відповідно до висновку експерта, між неналежним наданням медичної допомоги та настанням смерті вбачається прямий причинно-наслідковий зв'язок.

За неналежне виконання професійних обов’язків лікарю загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення