На Київщині місцевий житель поцупив з домівки сусіда мобільні телефони та телевізор. Про це повідомили джерела у правоохоронних органах.
На Київщині місцевий мешканець через незачинені двері потрапив до будинку, де побив гоподаря та забрав з будинку два мобільні телефони та телевізор.
Злочинця затримано в порядку ст. 208 КПК України.
Розпочато досудове розслідування за ч. 3 ст. 187 КК України.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55