На Київщині киянин орендував будинок під лабораторію з виготовлення наркотиків

Працівниками Києво-Святошинського відділу поліції було ліквідовано підпільну лабораторію з виготовлення "амфетаміну". Зловмисника затримали під час вироблення чергової партії товару. Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Київській області

В ході слідства було з’ясовано, що 49-річний киянин орендував приватний будинок в с. Бузова і використовував дане приміщення для виготовлення зазначеної психотропної речовини, з метою подальшого збуту.

При обшуку було вилучено лабораторне обладнання та спеціалізовані технічні приладдя, призначені для виготовлення наркотиків, інгредієнти для їх виготовлення та предмет зовні схожий на бойову гранату, в розібраному стані. Вилучене поліція направила у науково-дослідний експертно-криміналістичний центр для проведення відповідних експертиз.

Наразі слідчими відкрито кримінальні провадження за ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту), ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Триває досудове розслідування.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення