На Київщині на зупинці знайшли 4-річного хлопчика - МВС

 МВС України

Співробітники Бориспільського відділу поліції розшукали горе-матір 4-річного хлопчика. За чаркою вона навіть не помітила зникнення сина, який самотужки намагався виїхати з міста до столиці.

До Бориспільського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що на зупинці громадського транспорту без супроводу дорослих знаходиться маленький хлопчик та намагається сісти до маршрутного автобусу. На місце події одразу прибули правоохоронці. З’ясувалось, що дитина втекла з дому і самостійно вирішила їхати до своєї бабусі, яка проживає у столиці.

На щастя, небайдужі громадяни це побачили та викликали працівників поліції. Виявилось, що його матір зловживає алкогольними напоями і згадала про відсутність сина тільки через 9 годин після його зникнення, тоді і подзвонила до поліції. На даний час дитина знаходиться у лікарні, стан її здоров’я задовільний.

Працівниками поліції спільно зі службою у справах неповнолітніх порушено питання щодо позбавлення матері батьківських прав та притягнення до адміністративної відповідальності за невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення