На Київщині негідник розбив голову 14–річному сину, який вступився за матір

Щорічно близько шість сотень жінок гине в Україні від домашнього насильства . Про це повідомляє користувачка Фейсбук у спільноті “Громада с. Гора”

"Але ми, як і раніше, не хочемо цього помічати, вважаючи випадки такого насильства «побутовими сварками”, — розповіла Larysa Barska

Саме вона написала про кривавий випадок, що стався минулого тижня у селі Гора, Бориспільського району на Київщині, де розлючений чоловік розбив на голові сина пляшку з вином.

"Тепер це поруч з нами, на сусідній вулиці. З нашою сусідкою Оленою, яку ми, можливо, зустрічали на пошті або в магазині, віталися на вулиці, може навіть за сіллю заходили. (…) Ми готові і далі цього не помічати?",-запитує жінка

За словами жінки на перший виклик поліція їхала 60 хвилин. У будинок навіть не зайшли, взяли свідчення і поїхали. Як тільки поліція від’їхала, нелюд зі словами: "Так ти поліцію хотіла, так я тепер тебе вб’ю", — перестав себе контролювати.

Старший син (14 років) намагався заступитися, і це перетворилося на криваве місиво. "Папаша" розбив на голові сина пляшку з вином. Молодший син весь цей час дзвонив в поліцію. Вдруге, поліція їхала 20 хвилин. Цього разу всіх забрала, і на швидкій відвезла в БЦЛ.

Всім надали першу допомогу, зашили дитині голову і руку, і відпустили.

Зараз постраждала з дітьми ховаються від тирана, вони налякані, побиті, майже без речей, документів, засобів. До справи підключилися громадські організації. А державні органи, які покликані захищати нас, намагаються все зам’яти. Районні відділення ювенальної поліції і служби соцзахисту навіть заяву не захотіли приймати.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення