У місті Вишгород під Києвом озброєний чоловік випустив у полісменів щонайменше вісім куль.
Про це пише dtp.kiev.ua.
"Поліція Київщини затримала водія-мажора, який сів за кермо напідпитку, 2,5 проміле", - йдеться в повідомленні.
Після цього, чоловік наставив на поліцейських пістолет, а потім влаштував у швидкісні перегони зі стріляниною.
33-річний водій є членом громадського формування з охорони громадського порядку. До того ж рік тому молодик притягався до кримінальної відповідальності за погрозу вбивством.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55