На території Київської області з метою запобігання поширенню COVID-19 ввели додаткові обмежувальні заходи. Про це повідомляє прес-служба Київської ОДА в п'ятницю, 10 квітня.
Зокрема, Київська обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення:
Разом з тим, комісія прийняла рішення, що при виявленні в організованих трудових колективах хворих на коронавірус:
на 14 календарних днів вводити протиепідемічні обмежувальні заходи до таких суб'єктів господарювання; складати план ліквідації осередку інфекційного захворювання за кожним таким суб'єктом господарювання та контролювати виконання.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55