За словами очевидців, пожежа сталася вже по закінченню робочого дня. В амбулаторії лишалися чергова медсестра, санітарка і троє пацієнтів у стаціонарі. На щастя, люди встигли евакуюватися. Вогонь ширився настільки швидко, що вже за півгодини зайти до будівлі було неможливо.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22