У Київській області грабіжник жорстоко побив пенсіонера. Постраждалий перебуває в комі. Про це УНН повідомили у поліції.
Подія сталася у селі Завадівка. Невідомий зловмисник вільно увійшов до будинку пенсіонера та побив 67-річного господаря. Після цього грабіжник забрав гроші у сумі 15 тисяч гривень та зник з місця злочину.
Постраждалого госпіталізували із закритою черепно-мозковою травмою, множинними забоями голови. Чоловік перебуває у комі.
Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.3 ст. 187 ККУ – розбій.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55