На Київщині "забули" випустити в'язня з колонії

 УНН

У Бориспільській виправній колонії № 119 "забули" відпустити засудженого після відбутого строку покараня. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Київської області.

Так, під час особистого прийому в державній установі "Бориспільська виправна колонія (№ 119)" до заступника прокурора Київської області звернувся засуджений та поскаржився на дії адміністрації установи. Зокрема він повідомив, що строк призначеного йому судом покарання закінчився ще 9 листопада поточного року, однак він продовжував безпідставно утримуватись в установі виконання покарань.

У ході перевірки його доводів, з’ясовано, що факт незаконного позбавлення волі засудженого тривалий час був відомий керівництву установи та відповідальним за обчислення строку покарання працівникам, однак звільнили особу з виправної установи лише після втручання прокуратури.

"У зв’язку з виявленим фактом 27 листопада поточного року призначено службове розслідування з метою встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності", - повідомили в прокуратурі.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення