Оперативники карного розшуку на Київщині викрили організовану злочинну групу крадіів платіжних терміналів, до складу якої входив діючий сержант поліції. Про це повідомляє Нацполіція.
"Організована група осіб, віком 25-35 років, ґрунтовно підозрюється у скоєнні 5 викрадень банківських терміналів на території столичної області. Наймолодший фігурант – діючий працівник поліції, всі інші учасники мали судимість за скоєння майнових злочинів. За попередніми даними, загальний злочинний «заробіток» молодиків становить понад 400 тисяч гривень", - йдеться у повідомленні.

В рамках справи поліцейські провели 8 обшуків, під час яких вилучили пістолети, обрізи, набої, боєприпаси, схеми розташування терміналів, гроші, а також 4 автівки.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55