На Київщині жінка провалилась під лід у ставку. Її в напівпритомному стані з води доставали рятувальники. Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС в Київській області.
“7 січня до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Київській області надійшло повідомлення про те що у с. Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району, в місцевому ставку тоне людина”, — йдеться у повідомленні.
Вказано, що на місце виклику відправили рятувальників 62-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Вишневе.
“По прибуттю до місця виклику працівниками ДСНС встановлено, що жінка знаходиться у воді у напівпритомному стані. Не гаючи часу начальник караулу спустився до потерпілої та за допомогою рятувальної мотузки дістав її з води”, — повідомили у пресслужбі.
Також зазначається, що жінку 1983 року народження з переохолодженням тіла передали медикам.
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21