У селі Павлівка, що на Білоцерківщині двоє зловмисників навідалися до будинку місцевої жительки, де погрожуючи її 12-річній донці, відібрали мобільний телефон, бензопилу та втекли. Про це повідомляє поліція Київської області.

Поліція оперативно відреагувала на повідомлення про злочин і невдовзі, на одній з вулиць правоохоронці помітили схожих за прикметами чоловіків. При поверхневому огляді у них виявили викрадене майно.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55