Учора вранці, 22 травня, на одній з дитячих ігрових майданчиків Києва виявили боєприпас.
Як повідомляє прес-центр столичної поліції, двоє чоловіків випадково помітили підозріле кільце, напівзакопане в пісок. Обережно розкопавши знахідку, стало зрозуміло, що посеред дитячого майданчика валяється справжня бойова граната Ф-1 із запалом.
Приїхавши на місце, події фахівці забрали боєприпас і відправили його на експертизу. Правоохоронці ретельно оглянули всю площадку і територію, прилеглу до неї. Зараз поліція розшукує людей, які залишили небезпечну "іграшку" посеред двору.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55