У реанімаційному відділенні Маловисківської центральної районної лікарні Кіровоградської області від ботулізму помер 36-річний чоловік.
"5 днів медики боролися за його життя",- повідомили у Кіровоградському лабораторному центрі.
Чоловік споживав консервовані овочі домашнього виробництва.
"В лабораторії особливо небезпечних інфекцій Кіровоградського обласного лабораторного центру, куди була доставлена кров хворого, в реакції нейтралізації на білих мишах виявлено ботулотоксин типу В", - додали в центрі.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55