У м. Олександрія Кіровоградської області сталася пожежа в одноповерховому житловому будинку. Під час її гасіння рятувальники виявили в будинку тіло господаря. Про це повідомили у обласному управлінні ДСНС.
З моменту звернення на "101" пожежу ліквідували всього за 18 хвилин, проте допомогти чоловікові 1934 р.н. вже не можна було.
"На момент прибуття пожежно-рятувального підрозділу в кімнаті будинку горіли постільні речі та електрообігрівач", - повідомили у пресслужбі.

До гасіння пожежі залучались 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки. Причина пожежі з’ясовується.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55