У Чернігівській області прикордонники вилучили велику партію сигарет, яку незаконно намагалися ввезти в Україну, повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.
Контрабанду намагалися завезти в Україну через пункт пропуску Нові-Яриловичі під виглядом мінеральних добрив.
"За результатами загального огляду вилучено понад 530 тисяч пачок сигарет з білоруськими акцизними марками на суму близько 7 млн гривень", - повідомили прикордонники.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55