На кордоні з Польщею затримали сирійця, вірменку та громадянина Туреччини

На українсько-польському кордоні затримали турка, сирійця та вірменку, які тікали від правоохоронців через річку. Про це повідомляють "Надзвичайні новини", посилаючись на Держприкордонслужбу.

Учора пізно ввечері патруль Луцького загону почув на березі Західного Бугу підозрілий шум. З’ясувалося – невідомі насосом качали плавальні круги. Під час спроби затримати порушників, ті кинулися у річку. На березі вони залишили рюкзаки з особистими речами – мобільні телефони, $1400, а також насос та два надувних круги, за допомогою яких планували дістатися сусіднього берега.

Співробітники Держприкордонслужби негайно організували взаємодію з польськими колегами, які затримали двох чоловіків та жінку в мокрому одязі. Один з чоловіків виявився громадянином Туреччини, інший – Сирії, а жінка – вірменкою.

Наразі встановлюються всі обставини правопорушення та коло осіб, можливо причетних до незаконного переправлення осіб через кордон. Питання щодо передачі затриманих в Україну за угодою про реадмісію буде вирішуватися під час прикордонно-представницької зустрічі.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення