На квартиру колишнього заступника генпрокурора наклали арешт

Печерський райсуд Києва наклав арешт на квартиру колишнього заступника генпрокурора Віталія Каська. Про це повідомляють Українські Новини з посиланням на ухвалу суду від 22 березня.

Вона є в Єдиному реєстрі судових рішень.

За версією слідства, Касько отримав цю квартиру шахрайством.

2003 року Касько отримав службову однокімнатну квартиру в Печерському районі, яку згодом приватизувала його мати, вже проживає в трикімнатній квартирі в Києві.

2010 року Касько знову звернувся до генпрокурора з проханням про надання йому службової квартири. Він повідомив, що проживає з дідусем, матір'ю і сестрою. Родині Каська виділили трикімнатну квартиру в тому самому Печерському районі. Йдеться про квартиру на бульварі Дружби Народів, 14-16 площею 155 кв. м.

У грудні 2010 року Касько звільнився з прокуратури і працював адвокатом. За два місяці до звільнення трикімнатну квартиру, виділену сім'ї Каська, виключили з переліку службових. У березня 2014 року Касько одноосібно її приватизував. Відповідне клопотання до відділу приватизації державного житлового фонду надіслав на той час заступник генпрокурора Микола Банчук.

Суд погодився з доводами Шокіна і наклав арешт на квартиру на бульварі Дружби Народів, заборонивши її передавати і відчужувати.

Нагадаємо, Касько та інший заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе, прозвані "молодими прокурорами", вважалися реформаторами ГПУ і мали підтримку Заходу в цьому питанні. Касько пішов у відставку в лютому.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення