Понад 100 млн гривень державних коштів підприємці привласнили на угодах із закупівлі медичних препаратів для хворих із нирковою недостатністю.
Про це інформує прес-служба Служби безпеки України.
Згідно з повідомленням, київська комерційна структура протягом двох років перемагала в тендерах на закупівлю відповідних медикаментів. Згодом за грошову винагороду медики співпрацювали зі зловмисниками, штучно завищували кількість ліків, які потрібні в області.
Зараз фахівці перевіряють тендерну документацію. За фактом порушено кримінальну справу.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55