Понад 100 млн гривень державних коштів підприємці привласнили на угодах із закупівлі медичних препаратів для хворих із нирковою недостатністю.
Про це інформує прес-служба Служби безпеки України.
Згідно з повідомленням, київська комерційна структура протягом двох років перемагала в тендерах на закупівлю відповідних медикаментів. Згодом за грошову винагороду медики співпрацювали зі зловмисниками, штучно завищували кількість ліків, які потрібні в області.
Зараз фахівці перевіряють тендерну документацію. За фактом порушено кримінальну справу.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22