На Луганщині бойовики передислоковують техніку і живу силу

 Канал 24

На окупованих територіях Луганської області відбуваються масштабні передислокації живої сили і техніки бойовиків. Аналітичним відділом ГІ "Права Справа" зафіксована передислокація важкої бронетехніки бойовиків та "Уралів" з живою силою, на окупованих теренах Луганщини.

Зокрема, поблизу села Ніколаєвка (Станично-Луганський район) помічені СРЗВ "Град", два танки і піхота бойовиків (чотири тентованих автомобілів "Урал").

Передислокацію бронетехніки бойовики пояснюють аналогічними діями, що відбувається з боку Збройних сил України.

"ЗСУ стягнули 30 одиниць техніки до лінії зіткнення. Так, в н. п. Вільхова відзначено прибуття колони з 30 одиниць техніки на територію цегельного заводу. У тому числі в складі колони було 10 танків і 10 БТР", — йдеться в повідомленні бойовиків.

Але є такі факти передислокації техніки і живої сили бойовиків, які неможливо пояснити відповіддю на аналогічні дії з боку ЗСУ.

Наприклад, днями з Первомайська Луганської області в бік с.Калинове, звідки ведеться провокативний вогонь по м.Попасна, було перекинуто БТРи з бортовими номерами з 361 по 369. А з селища Лозівське під Зимогір'ям на Бахмутську трасу були перекинуті чотири БМП та жива сила бойовиків.

За даними аналітичного відділу ГІ "Права Справа", наразі на окупованих територіях відбувається ротація – "неблагонадійні" частини замінюються на більш досвідчені, які пройшли навчання і гарантовано виконуватимуть накази командування та російських кураторів т.зв. ЛНР.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення