В одному з сіл Луганської області чоловік знайшов тіла своїх родичів в каналізації.
Як повідомляє видання Старобільські новини, інцидент стався в Старобільській громаді - люди загинули, коли працювали у дворі. Загиблими виявилися 49-річний чоловік і 42-річна жінка. Ймовірно, вони проводили господарські роботи у дворі і впали в каналізаційну яму.
Тепер тіла загиблих направили на судово-медичну експертизу.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55