На Луганщині під час артобстрілу постраждали місцеві мешканці.
Як повідомляє пресслужба штабу ООС 17 лютого, "окупаційні війська здійснили обстріл населеного пункту Станиця Луганська".
Зазначається, що снаряд влучив у дитячий садок, в якому на той час перебували діти.
За попередніми даними двоє цивільних осіб отримали контузії. Також ушкоджень зазнала й комунальна інфраструктура – половина населеного пункту залишилася без електроживлення.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55