Годину тому з боку окупованої території почався обстріл залізничної станції Кіндрашівська-нова, що в Луганській області. Про це повідомляє голова правління Укрзалізниці Олександр Камишін у своєму Telegram-каналі у четвер, 17 лютого.

Під обстріл потрапила не тільки станція, але і локомотивне депо. Працівники станції і депо не ушкоджені. Постраждав, але не виведений з ладу один тепловоз. Пошкоджені будівлі депо.

Зараз обстріл припинився, станція та депо продовжують роботу, оцінюємо пошкодження.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55