На Луганщині від гнійної пневмонії померла восьмирічна дівчинка

У Лисичанську від пневмонії померла 8-річна дівчинка. Про це повідомляє прокуратура Луганської області.

Відзначається, що, за попередніми висновками судово-медичної експертизи, смерть дитини настала в результаті гнійної пневмонії. При цьому повідомляється, що у дівчинки взяли аналізи на наявність коронавірусу COVID-19.

За даними слідства, батьки дівчинки зловживали алкогольними напоями, не виконували батьківські обов'язки і вели аморальний спосіб життя.

"У грудні 2018 року дітей з цієї родини вилучили і помістили в центр соціально-психологічної реабілітації, а батьків притягнули до адміністративної відповідальності за статтею про невиконання батьками обов'язків щодо виховання дітей (ч.1 ст.184 КУпАП). Після проведення з ними профілактичної роботи діти були повернуті в сім'ю за заявою матері", - йдеться в повідомленні.

З початку березня поточного року дівчинка разом зі своєю 5-річною сестрою проживала з бабусею. Протягом тижня у неї були висока температура і кашель. Утім, рідні дитини до лікарів не зверталися, вважаючи, що це звичайна застуда. За цей час померла контактувала тільки з бабусею і молодшою сестрою.

"Під час досудового розслідування, яке буде здійснюватися слідчими Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області, будуть встановлюватися всі обставини смерті дитини", - йдеться в повідомленні.
загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення