Військовим ЗСУ та прикордонникам, які дислокуються в районі Станиці Луганської, регулярно надходять повідомлення з метою деморалізації їх духу
Про це розповів військовослужбовець 28-ї бригади.
Військовим надходять повідомлення наступного змісту: "Найманці отримують в 10 разів більше ніж ти. Де справедливість?" або "Солдат ЗСУ, сьогодні ти стріляєш по братам за наказом США, а завтра…", "Солдат ЗСУ, не бійся турецьких найманців, які топчуть твою землю".
Повідомлення нібито приходили з мережі "Київстар", проте прес-секретар мобільного оператора цю інформацію спростувала.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55