Вранці, 7 листопада, на Донбасі загинув боєць 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ Олег Свинарик. Про це у Facebook повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.
У повідомленні уточнюється, що трагедія сталася на світанку в Луганській області.
"Хлопцеві було всього 20 років. У нього залишилися батьки і два брати", – написав Козицький.
Зауважимо, 8 листопада в українській делегації для участі у Тристоронній контактній групі заявили, що смерть 20-річного Олега Свинарика на Донбасі була не бойовою. Є ймовірність того, що військовослужбовець вчинив самогубство.
Відомо, що Свинарик народився в селі Арламівська Воля Львівської області. У серпні минулого року він добровільно пішов на службу за контрактом.
Волонтер-доброволець Володимир Правосудов (позивний "Штурм") написав у Facebook, що хлопець загинув у районі Половинкино.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55