У Самборі Львівської області чадним газом отруїлася 2-місячна дитина. Про це повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.
"23 січня близько 23:35 у м. Самбір, у квартирі чотирьохповерхового багатоквартирного будинку на вул. Козацькій, 2, отруїлася, ймовірно, чадним газом дитина віком 2 місяці", - йдеться у повідомленні.
Відомо, що немовля госпіталізували у Самбірську ЦРЛ.
Аварійна бригада ПАТ "Львівгаз" припинила подачу газу до квартири, яка обладнана двофункційним газовим котлом.
Обставини події встановлюються.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55