На Львівщині водійка Opel збила дворічну дитину. Її з травмами доправили до лікарні.
Як повідомили у поліції, ДТП трапилась у вівторок, 13 травня, в селі Демня на Стрийщині. 31-річна водійка Opel Ampera наїхала на дворічну дитину. Обидвоє – місцеві мешканки.
Дитину у важкому стані госпіталізували у відділення нейрохірургії Миколаївської центральної районної лікарні.
За фактом ДТП слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) ККУ.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55