На Львівщині чоловік застрелив собаку і цілився у сімейну лікарку (відео)

У Зашкові Львівської області чоловік двічі вистрелив у чужого собаку і цілився у його господиню – Галину Ладус. Відомо, що чоловік має дозвіл на зброю, а на момент інциденту він був у стані алкогольного сп’яніння.

Інцидент стався 26 грудня, повідомила виданню Dailylviv.com Руслана Мазур, колега власниці застреленої собаки. Жінка працює сімейною лікаркою у Львові.

За словами Мазур, Галина Ладус вийшла з дочкою на прогулянку. За ними пішов чоловік Галини з собакою Алтаєм. Пес вибіг на поле, і в цей момент сім’я почула постріл і скавуління чотирилапого друга.

“Коли Галя почула постріл, то побігла в сторону собаки, тоді пролунав другий постріл. Після цього він прицілився у неї. А зупинився лише тоді, коли почув крики дочки і чоловіка Галини”, – розповідає Руслана Мазур.

Після другого пострілу Алтай уже не піднявся зі снігу. На місце події викликали поліцію і швидку.

За словами Руслани Мазур, чоловік, який стріляв в Алтая, був у стані алкогольного сп’яніння. Він продемонстрував дозвіл на зброю, де зазначено, що документ належить Юрію Юрію Дмитровичу.

На запитання про можливий конфлікт з людиною, яка стріляла, Мазур додала, що ніяких конфліктів не було, а собака був улюбленцем друзів і сусідів.

На відео і фото задокументовано докази злочину, які би мали стати підставою для порушення кримінальної справи стосовно людини з рушницею.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення