У Львівській області вже вдруге з початку року стався спалах гострої кишкової інфекції. На цей раз отруєння зафіксували в одному з дитсадочків регіону. Про це повідомляє Facebook Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб.
У публікації вказано, що інцидент стався у місті Сокаль Шептицького району Львівської області. Зокрема, впродовж останніх кількох днів до лікарні були госпіталізовані діти, які отруїлися.
"Впродовж 27-29 березня 2026 року в інфекційне відділення Сокальської районної лікарні госпіталізовано 8 дітей. У всіх симптоми гострої кишкової інфекції: нудота, блювота, біль у животі, діарея. Стан пацієнтів - середньої важкості", - йдеться у повідомленні.
Було встановлено, що всі хворі відвідували та харчувалися в одному з дитячих дошкільних закладів міста.
Наразі фахівці Центру контролю та профілактики хвороб проводять епідеміологічне розслідування, щоб встановити джерело інфекції та фактори передачі. Для досягнення результату вони:
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55