Запустивши через відсутність електропостачання на тлі негоди бензогенератор, на Львівщині отруїлися парами бензину чотири людини, зокрема, двоє дітей. Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА.
Інцидент стався близько 00:50 12 лютого у селі Равське на однойменній вулиці.
"З причини відсутності електропостачання в приватному будинку був запущений бензогенератор, внаслідок чого парами бензину отруїлись 4 особи, в тому числі 2 дитини (2009 та 2012 року народження)", - йдеться у повідомленні.
Постраждалих було госпіталізовано в Рава-Руську ЦРЛ.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55