20 січня в одному з сіл Дрогобицького району у власному будинку загинула 91-річна жінка. На місці події працювала слідчо-оперативна група. Як попередньо встановили поліцейські, через несправність пічного обладнання у будинку зайнялась підлога. Власниця будинку загинула на місці події. Про це повідомляє поліція Львівської області.
У той самий день в одному з сіл Яворівського району під час пожежі у житловому будинку загинув 63-річний чоловік.
На місці події працювала слідчо-оперативна група.
Попередньо встановлено, що причиною займання могло стати паління цигарок у ліжку. За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України з приміткою «нещасний випадок». Поліцейські встановлюють обставини події.

06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00