В одному із сіл Городоцького району знайшли мертвими хлопця та дівчину. Тіла загиблих сьогодні вранці виявили господарі будинку, в кімнаті, де їх гості залишилися ночувати.
"18-річна дівчина і 21-річний хлопець загинули в результаті отруєння газом. Напередодні вони прийшли в гості до своїх знайомих і там же залишилися", – повідомляє львівська поліція.
Зараз поліцейські встановлюють обставини загибелі. Відкрито кримінальне провадження.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55