На Львівщині телефонні шахраї представляються митниками

Як повідомляють у фіскальній службі Львівщини, продовжуються випадки заволодіння коштами громадян та підприємців шахраями, які видають себе за працівників фіскальної служби. Про це повідомляє Варта 1

Так, з телефону номер 050-826-90-67 платникам податків надходять дзвінки провокаційного і протиправного характеру нібито від керівника ГУ ДФС у Львівській області.

Зазначені особи не лише злочинним способом заволодівають коштами громадян, а й підривають довіру до держави та її виконавчих органів. ГУ ДФС у Львівській області неодноразово інформували про намагання здійснити шахраями псевдоперевірок суб’єктів господарювання.

Такі «перевіряючі» зазвичай не мають жодних дозвільних документів і, як правило, навіть не намагаються письмово зафіксувати ймовірне порушення податкового законодавства.

У кожному разі, фіскали закликають переконатись, що вам дійсно телефонує працівник служби – попросити його назватися та зателефонувати на його робочий телефон.

У жодному разі закликають не сплачувати кошти на запропонований по телефону «бюджетний» рахунок.

“Не сплачуйте коштів у бюджет поспіхом. З’ясуйте достовірність реквізитів рахунку на сайті ГУ ДФС у Львівській області або самостійно передзвоніть у відділ обліку платежів. Ви можете допомогти виявити шахраїв фіксуючи такі злочинні дії та повідомляючи про такі факти правоохоронні органи та органи фіскальної служби.” – просять у службі.

Про неправомірні дії або бездіяльність, можливі корупційні правопорушення посадовими особами органів ДФС можна цілодобово повідомляти за телефоном 0800-501-007 (напрямок «4») або (044) 284-00-07 на гарячу телефонну лінію «Пульс», а також за телефоном 297-36-09.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення