У Львівській області внаслідок ускладнення грипу помер 51-річний чоловік. Про це у коментарі повідомив заступник директора ДУ "Львівський обласний лабораторний центр МОЗ" Олег Когут.
"Чоловік помер від пневмонії, яка була спричинена грипом. Лабораторні дослідження показали, що у чоловіка був вірус грипу AH1N1, пандемічний. Чоловік помер у Мостиській лікарні", - повідомив Когут.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55