У Львівській області недалеко від кордону з Польщею затримали громадянина РФ з групою нелегалів з Азії.
Як розповіли в Держприкордонслужбі, під час несення служби прикордонники зупинили автомобіль марки Volkswagen на автодорозі Львів – Ужгород під керуванням громадянина Російської Федерації.
В автомобілі, крім водія, перебували троє іноземців. Пасажири не могли чітко вказати мету і маршрут свого прямування, а також не всі мали документи.
Двоє людей назвалися громадянами Узбекистану, ще один – громадянин Таджикистану – мав при собі документи. У багажнику автомобіля було виявлено речі і запас продуктів харчування.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55