На Дрогобиччині 53-річна жінка впала в криницю, глибина якої 15 метрів. Про випадок повідомили у ГУ ДСНС України у Львівській області.
"3 червня о 19:07 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що в с. Солонсько Дрогобицького району в криницю, глибиною 15 метрів, впала 53-річна жінка. Рятувальники за допомогою лебідки, мотузки та пояса витягнули жінку на поверхню та передали медикам", - йдеться у повідомленні.
Потерпілу госпіталізували в Дрогобицьку міську лікарню.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55