Сьогодні вночі, 15 січня, в Миколаївській області викрили 41-річного миколаївця, під час перекачування пального з тепловоза ПАТ «Укрзалізниця» у автомобіль із спеціально обладнаною діжкою. Про це повідомляє поліція Миколаївської області.

Поліцейські встановили, що чоловік разом із машиністом зливали пальне з потягу, за допомогою спеціального обладнання.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55