На Миколаївщині другу добу горить сміттєзвалище (відео)

На полігоні твердих побутових відходів у Вознесенському районі Миколаївської області рятувальники другу добу гасять пожежу. Про це в середу, 8 квітня, повідомляє прес-служба ДСНС.

Відзначається, що пожежа на звалищі виникла ще ввечері 7 квітня, але в ДСНС про спалах повідомили занадто пізно.

"Повідомлення на екстрений номер 101 надійшло занадто пізно. Це і стало причиною для розповсюдження вогню на значну територію", - йдеться в повідомленні.

До моменту прибуття пожежних вогонь встиг поширитися, приблизно, на 2 га сміттєзвалища. До ночі вівторка пожежу було локалізовано. Проте полігон ТПВ продовжує горіти "через низку факторів: значне накопичення продуктів гниття і поривчастий вітер", які створювали нові осередки відкритого горіння і тління. Повідомляється, що їдкий дим поширюється на дуже значну відстань, накривши два близько розташованих селища і місто Вознесенськ.

"На момент виникнення пожежі на комунальному підприємстві була відсутня важка техніка, що і призвело до поширення вогню на велику площу", - також зазначили рятувальники.

За їх словами, минулоріч на цьому звалищі неодноразово виникали великі пожежі, проте влада Вознесенська не прийняла заходів для запобігання подібних інцидентів.

загрузка...

Більше новин