На Миколаївщині двоє чоловіків зґвалтували 17-річного хлопця на відео, яке розсилали знайомим

На Миколаївщині судитимуть ґвалтівників неповнолітнього. Про випадок повідомили у Миколаївській обласній прокуратурі.

"Між двома чоловіками віком 24-х та 28-ми років та 17-річним хлопцем під час спільного вживання алкогольних напоїв виник конфлікт на ґрунті раніше виниклих неприязних відносин. Зловмисники побили хлопця та обмежили його пересування. У подальшому один із обвинувачених підбурив іншого на зґвалтування неповнолітнього. Після вчинення дій сексуального характеру над неповнолітнім зловмисники продовжили його катувати", - йдеться у повідомленні.

Усі вищезазначені події один із зловмисників фіксував на мобільний телефон та в подальшому розповсюджував відео своїм знайомим, у тому числі неповнолітній особі.

Обвинувачені, мешканці Вознесенського району, перебувають під вартою. Їх судитимуть за фактами незаконного позбавлення волі, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, підбурення до вчинення дій сексуального характеру, зґвалтування, катування та виготовлення й розповсюдження відеопродукції порнографічного характеру (ч. 2 ст. 127, ч. 2 ст. 146, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 152, ч. 3 ст. 152, ч. 2 ст. 301 КК України)

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення