На Миколаївщині головний лікар ледь не відкусив палець підлеглому

 Depo

Колектив Снігурівської лікарні зазначає, що це не перший випадок агресивного поводження головного лікаря

В Снігурівській центральній районній лікарні головний лікар Олексій Ястребов накинувся з кулаками на лікаря-невропатолога Валентина Шмегельского і ледь не відкусив йому палець.

За словами Шмегельского, в лікарню привезли важкохворого пацієнта з діагнозом інсульт. Він, як невропатолог, прийняв рішення терміново покласти людини в реанімацію, щоб врятувати йому життя. Це побачив Ястребов та, з незрозумілих причин, кинувся на Шмегельского з кулаками. При цьому Ястребов ще й вкусив за палець лікаря:

"Покликали мене, я перевів хворого в реанімації. Ястребов там сидів, відразу почав мені грубіянити. Я йому кажу, чого ви лаєтеся, тим більше у присутності персоналу. Я пішов взяв історію хворого, прийшов назад і він кинувся на мене з кулаками. Я його відштовхнув, взяв обігрівач для захисту, він знову кинувся, схопив мене за ліву руку і вкусив за палець. І не те, щоб вкусив, а взяв і гризе. Людина психічно хвора, він на багатьох нападає", - сказав Шмегельский.

Також він додав, що головною причиною бійки став не хворий з інсультом, а те, що він звернувся до голови ОДА Олексія Савченко у зв'язку з черговою смертю новонародженого в Снігурівці. Шмегельский зазначив, що випадок агресивного поводження за головним лікарем спостерігає вже не вперше, проте виконуючий обов'язки голови РДА Андрій Бохонок і депутат облради Андрій Закусілова прикривають Ястребова:

"Нещодавно Ястребов накинувся чомусь з кулаками і на електрика в лікарні. Я звернувся з цього приводу до Бохонка. А толку...Бохонок викликав цього електрика, його залякали, і електрик написав, що його ніхто не бив. Це зрозуміло, що люди бояться втратити роботу", — зазначив Шмегельский.

Він підкреслив, що місцеві політики, видаючи себе за патріотів, просто гризуться за владу в районі, а від цього страждають люди, не отримуючи нормальних медичних послуг.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення