У Братському районі Миколаївської області грабіжник відібрав у хлопця цуценя німецької вівчарки, пояснивши свій вчинок "любов'ю до тварин".
Про це повідомили в прес-службі поліції області.
19-річний хлопець звернувся до правоохоронців 9 січня і заявив, що став жертвою грабіжника. За словами юнака, він вигулював цуценя поблизу місцевого ставка, коли до нього підійшов 28-річний односельчанин, заявив, що давно мріяв про таку собаку, забрав цуценя і пішов.
Поліцейські повернули собаку хлопцю, а щодо грабіжника вирішується питання про оголошення йому підозри.
Сам же грабіжник пояснив копам, що зробив це великою любов'ю до вівчарок і нездатністю купити тварину самостійно.
На даний час поліцейські проводять розслідування кримінального провадження, відкритого за статтею "грабіж". Підозрюваному загрожує штраф, громадські роботи, або ж позбавлення волі на строк до чотирьох років.
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39