На станції Колосівка у Веселинівському районі на Миколаївщині з 60 тонної цистерни стався витік хімічно-небезпечної речовини.
Повідомлення про витік рятувальникам надійшло у п’ятницю о 08.45. Цистерну перемістили за межі населеного пункту на резервну колію задля уникнення затримок руху поїздів.
– Для забезпечення пожежної безпеки до місця залучено пожежно-рятувальне відділення 11 Державної пожежно-рятувальної частини та пересувну хіміко-радіологічну лабораторію аварійно-рятувального загону спеціального призначення, – сказано у повідомленні.
Група радіаційного захисту за допомогою приладів хімічної розвідки та контролю провела заміри показників токсичності.
За результатами дослідження перевищень вмісту хімічно небезпечної речовини понад гранично-допустимої концентрації в атмосферному повітрі не виявлено.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55