У Миколаївській області в середині грудня зацвіли яблуні.
Про це повідомляє ТСН і публікує відео, яке зняли місцеві жителі.
Фахівці відзначають, що процес цвітіння дерев спровокував стрес через погоду. Рік був посушливим, а восени пішли дощі. Саме це стало причиною аномальної поведінки рослин.
На відео видно молоді дерева, які покриті білими квітами.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55