У Харкові одна з учасниць мітингу в честь 1 травня принесла з собою символіку "харківської народної республіки".
Жінка принесла кульки в кольорах "прапора ХНР". Відзначається, що подібний інцидент також мав місце і в минулому році.
За інформацією журналістів, перед початком мітингу в учасників попередили про відповідальність за використання комуністичної символіки. Поліція порекомендувала не використовувати червоні прапори.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55