У селі Ганно-Покровка Одеської області побилися невістка і свекруха. Остання була вагітна, і внаслідок побиття втратила дитину. Про випадок повідомляють у одеських телеграм-каналах.
Вагітна свекруха, яка перебувала на 4 місяці вагітності, отримала від невістки удар ногою у живіт унаслідок конфлікту. У результаті у жінки стався викидень.
У заяві до поліції повідомляється, що бійка між жінками сталась ще 7 квітня, і лише за тиждень вагітна жінка, яку побили, звернулась до медиків, коли їй стало зле. У неї почалась кровотеча, унаслідок чого її забрала до міської лікарні швидка допомога.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22